Platí se nějaké poplatky předem ?

Žádné poplatky předem neplatíte

Jak dlouho trvá schválení ?

Schválení se dozvíte zpravidla do 24 – 48 hodin od dodání všech požadovaných podkladů (u složitějších případů může být doba delší). 

Jakou formou jsou vyplaceny finanční prostředky z podnikatelského úvěru ?

Výhradně na bankovní účet.

Jak je podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti zajištěný ?

Zástavním právem na nemovitosti.

Jaká je doba splatnosti ?

Splatnost úvěru je volitelná (5 až 20 let). Je na Vás kolik můžete splácet. Sami si vyberete dle Vašich možností. Kdykoli ovšem můžete splatit úvěr dříve.

Je možné podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti předčasně doplatit ?

Ano úvěr je možné kdykoli předčasně doplatit. Také můžete poslat kdykoli vyšší splátku a úvěr tak rychleji doplatit. 

Je nahlíženo do registru?

Úvěr pro podnikatele který nabízíme je bez nahlížení do registru. Případné negativní záznamy nejsou důvodem k zamítnutí úvěru.

Kolik procent z hodnoty nemovitosti si mohu půjčit (LTV) ?

Žádat můžete o úvěr nejvýše do 50% tržní ceny zastavované nemovitosti. Výsledná výše schváleného úvěru může být ponížena. Rozhodující je likvidita zástavy, kvalita zastavované nemovitosti, její technický stav a lokalita. V případě dotazů se prosím informujte na naší infolince nebo emailu.

Lze úvěr se zástavou nemovitosti uzavřít na plnou moc, pokud se majitel nemovitosti nemůže dostavit ?

Ano. Plnou moc Vám zašleme. Je potřeba, aby byl podpis na plné moci úředně ověřený.

Komu je úvěr určen ? K čemu úvěr může sloužit ?

Úvěr /půjčka se zástavou nemovitosti/ je určen pouze podnikatelům. Úvěr lze použít k nejrůznějším investicím do Vašeho podnikání, k vyplacení závazků a exekucí souvisejících s Vaší podnikatelskou činností. Spotřebitelské úvěry nezprostředkováváme, ani nenabízíme.

Na nemovitosti mám již zástavní právo a chci jej vyplatit a něco půjčit navíc

Konkurenční úvěr (bankovní i nebankovní) je možné refinancovat, ale vždy se to řeší individuálně. Prosím kontaktujte nás telefonicky či emailem. Budeme od Vás potřebovat adresu nemovitosti kterou chcete ručit a sdělení aktuálního závazku u Vašeho stávajícího věřitele.

Jakou nemovitostí lze ručit ?

Nejběžněji můžete ručit rodinným domem, či bytem kdekoli v ČR. Ručit můžete také rekreační nemovitostí nebo komerční nemovitostí jako je například : Hotel, pension, obchodní prostor, kancelářská budova, čerpací stanice, autoservis, rekreační zařízení, výrobní provozy (haly) a jiné..

Na nemovitosti mám věcné břemeno (dožití, bydlení). Lze vyřídit nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti s  zachováním tohoto věcného břemene ?

Pokud se jedná o věcná břemena osob (užívání, služebnosti apod.) tak to bohužel nelze. Pokud jde o věcné břemeno vedení (např. energetická společnost), věcné břemeno chůze (přilehlá cesta, příjezd) tak úvěr vyřídit lze.

Pokud chci úvěr se zástavou nemovitosti, mohu ručit nemovitostí 3. osoby (rodičů, přítele/přítelkyně, obchodního partnera …) ?

Ano. Je to možné. Důležitý je souhlas této osoby, protože majitel nemovitosti je vždy účastníkem úvěrové smlouvy.

Máte jiný dotaz ?

Požádejte o podnikatelský úvěr online nebo telefonicky.

722 619 606 /PO-PÁ 8.30-19.00h/

Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Jihlava, Kroměříž, Prostějov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Bruntál, Frýdek-Místek, Jeseník, Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Přerov, Šumperk, Vsetín, Domažlice, Cheb, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Sokolov, Tachov, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor.