Platí se nějaké poplatky předem ?

Žádné poplatky předem neplatíte

Jak proběhne vyplacení ?

Výhradně na Váš bankovní účet.

Jak je nebankovní podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti zajištěný ?

Zástavním právem na nemovitosti.

Jaká je doba splatnosti ?

Splatnost podnikatelského úvěru se zástavou nemovitosti je volitelná (5 až 20 let).

Komu je produkt určen ? Jak lze použít ?

Výhradně podnikatelům (živnostníkům, s.r.o., a.s.). Finance můžete použít k nejrůznějším investicím do Vašeho podnikání, například : (rozšíření výroby, refinancování úvěru, vyplacení exekuce, nákup materiálu, nákup vozu, nákup vybavení a další ….) , ale také pro rozjezd nového podnikání.

Kolik procent z hodnoty nemovitosti si mohu půjčit (LTV) ?

Žádat můžete o podnikatelský úvěr nejvýše do 60% tržní ceny zastavované nemovitosti. Výsledná výše schváleného úvěru může být věřitelem ponížena. Rozhodující je posouzení věřitele, který zpravidla zkoumá likviditu, kvalitu zastavované nemovitosti, její technický stav a lokalitu. Též může být posuzován podnikatelský záměr. V případě dotazů se prosím informujte na naší infolince nebo emailu.

Nahlížíte do registru?

Nenahlížíme.

Jak je to s příjezdem, musím někam jezdit ?

Nemusíte. Přijedeme za Vámi ZDARMA.

Nabízíme zprostředkování podnikatelského úvěru na zástavu nemovitosti kdekoli v ČR.

Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Jihlava, Kroměříž, Prostějov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Bruntál, Frýdek-Místek, Jeseník, Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Přerov, Šumperk, Vsetín, Domažlice, Cheb, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Sokolov, Tachov, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Je možné poskytnutý nebankovní podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti předčasně doplatit ?

Ano. Dokonce můžete poslat kdykoli vyšší splátku a úvěr tak rychleji doplatit. Navíc při předčasném splacení máte možnost získat slevu na zbývající úrok.

Mám exekuce, co s tím ? Nabízíte vyplacení exekuce ?

Vaše exekuce může věřitel vyplatit a zahrnout je do Vašeho nového úvěru. Vždy se tato situace řeší individuálně. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Na nemovitosti mám již zástavní právo a chci jej vyplatit a něco půjčit navíc

Konkurenční úvěr (bankovní i nebankovní) je možné refinancovat, ale vždy se to řeší individuálně. Prosím kontaktujte nás telefonicky či emailem. Budeme od Vás potřebovat adresu nemovitosti kterou chcete ručit a sdělení aktuálního závazku u Vašeho stávajícího věřitele.

Jakou nemovitostí mohu ručit ?

Nejběžněji můžete ručit rodinným domem, či bytem kdekoli v ČR. Ručit můžete také rekreační nemovitostí nebo komerční nemovitostí jako je například : Hotel, pension, obchodní prostor, kancelářská budova, čerpací stanice, autoservis, rekreační zařízení, výrobní provozy (haly) a jiné..

Na nemovitosti mám věcné břemeno (dožití, bydlení). Lze vyřídit nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti s  zachováním tohoto věcného břemene ?

Pokud se jedná o věcná břemena osob (užívání, služebnosti apod) tak to bohužel nelze. Pokud jde o věcné břemeno vedení (např. energetická společnost), věcné břemeno chůze (přilehlá cesta, příjezd) tak úvěr vyřídit lze.

Pokud chci nebankovní podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti, mohu ručit nemovitostí 3. osoby (rodičů, přítele/přítelkyně, obchodního partnera …) ?

Ano. Je to možné. Důležitý je souhlas této osoby, protože majitel nemovitosti je vždy účastníkem úvěrové smlouvy.

Lze nebankovní podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti uzavřít na plnou moc, pokud se majitel nemovitosti nemůže dostavit ?

Ano. Plnou moc Vám zašleme. Je potřeba, aby byl podpis na plné moci úředně ověřený.

Máte jiný dotaz ? Chcete požádat o podnikatelský úvěr ?  Jsme Vám k dispozici.

722 619 606 /PO-PÁ 8.30-19.00h/

Často hledáte: nebankovní půjčky ručení nemovitostí, podnikatelský úvěr s ručením nemovitostí, nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti, nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti pro podnikatele, půjčky na zástavu nemovitosti, pujcka ruceni nemovitosti, pujcka se zastavou nemovitosti.